Zkouškové je tady, potřebujete-li konzultovat, neváhejte napsat mail. Prosíme, vyplňte nám v SISu anketu. Zpětná vazba je pro nás důležitá. Díky.

Letošní program

Myšlenková mapa
letošního sylabu

Konzultační hodiny

Stačí napsat, nějaké vhodné datum pro konzultace už dohodneme. Nebo to zvládneme přes e-mail rovnou. A konzultujeme i přes zkouškové.

Zápočet

Na zápočet je třeba mít maximálně 4 absence a úspěšně napsat zápočtovou písemku, která bude cca 10. týden semestru. Písemku si bude možno opravit dalším pokusem.

A aby to bylo zábavnější, tak každý, kdo odchodí všech 13 cvičení, dostane čokoládový bonbon.

Materiály ke zkoušce

Zdroje příkladů

  • Khanova škola - výuková videa s příklady, teorií i aplikacemi
  • I. Černý, Inteligentní Kalkulus I a II - sbírka řešených i neřešených příkladů i s používanými větami - posloupnosti, derivace, integrály, řady, Taylor, funkce více proměnných, diferenciální rovnice, Lebesgueův integrál, Fourierovy řady, metrické prostory, posloupnosti a řady funkcí
  • Skripta analýzy MFF - Teorie i s důkazy, lemmaty, něco řešených příkladů. Posloupnosti, řady, derivace, Taylor, integrály, metrické prostory, funkce více proměnných, posloupnosti a řady funkcí, mocninné řady, diferenciální rovnice, křivkový a plošný integrál, AC a BV funkce, Fourierovy řady
  • Učebnice analýzy, aj
  • Techambition - vizualizace a applety, SŠ + derivace
  • HELM Workbooks

Posloupnosti, řady, limity funkcí, derivace, průběh

Teorie z Wiki

Úvod - důkazy, indukce, relace

Řady

Limity a derivace funkce

Applety

Průběh funkce

Odkazy